fbpx
ltx-parallax-layer
Sledujte nás na Facebooku!

Vložkování komínů

kominické a výškové práce svěřte profesionálům

Jak probíhá služba vložkování komínů?

HLAVÍN

Kominictví Hlavín provádí vložkování komínů nerezovými, keramickými i plastovými vložkami, vždy v kvalitě potřebné pro daný typ spotřebiče. Všechny komponenty používané při této činnosti mají Prohlášení o shodě výrobce. Jsme schopni vložkovat vložkami v průměrech široké škály. Máme rovněž zkušenosti s vložkováním stávajících komínových průduchů.
Před samotným vložkováním či jakékoliv jiné úpravě spalinové cesty je pro nás důležité provést místní šetření. Tato prohlídka slouží nejen k pečlivému zaměření, ale navazuje na ní i zpracování cenové nabídky, která je bez předchozí prohlídky prakticky velmi nepřesná. Pro domluvení takovéto prohlídky nás kontatkujte na našich linkách, kde s vámi velmi rádi domluvíme termín.
Po místním šetření obdržíte buďto e-mailem nebo poštou cenovou nabídku na vámi požadovanou úpravu, opravu, či výstavbu spalinové cesty. Poté už stačí zaslat písemnou objednávku, a to opět poštou nebo e-mailem. Na základě objednávky vás bude kontaktovat náš dispečer, který s vámi domluví termín na provedení objednané práce.
A na závěr – není naším zvykem za prohlídku účtovat nějaké poplatky, tato prohlídka je zcela ZDARMA. (samozřejmě nejedeme-li na prohlídku někam obzvláště daleko – cca od 50km od Prahy)

Kominictví Jiří Hlavín s.r.o.
Plzeňská 198/49
150 00 – Praha 5

+420 602 203 893
+420 257 324 883
hlavin.jiri@volny.cz
logo praha
logo praha 2
logo praha 5
Untitled design (59)
Untitled design (58)
lidl logo